DOMKI FLORENTYNA

CAŁOROCZNE DOMKI W KOTLINIE JELENIOGÓRSKIEJ

Domki Florentyna

Marzy Ci się wypoczynek z dala od codziennego zgiełku? Chcesz odpocząć w towarzystwie pięknej przyrody i zachwycających krajobrazów?

                                                                       Zapraszamy w nasze progi!

     Domki Florentyna to trzy komfortowo wyposażone domki, położone w miejscowości Wojcieszyce, nieopodal Szklarskiej Poręby i Karpacza. Ich dogodna lokalizacja stanowi świetną bazę wypadową w góry o każdej porze roku. W zależności od indywidualnych preferencji, mogą Państwo wybrać domek o powierzchni 50 m2 zbudowany tradycyjną metodą z bali dla 4 osób, bądź dwa murowane domki o powierzchni 72 m2 przeznaczone dla ośmiu osób w każdym (dla komfortu 6 osób). Podczas urządzania domków, myśleliśmy o wygodzie osób w nich wypoczywających. Staraliśmy się je tak wyposażyć,tak, aby jak najmniej przedmiotów codziennego użytku musieliby Państwo zabrać ze sobą. Na wyposażeniu domków są niezbędne rzeczy potrzebne w kuchni (talerze, kubki, sztućce, garnki, patelnie), mikrofalówka, płyta grzewcza dwu lub cztero palnikowa, expres do kawy .
Obiekty nasze są całkowicie od siebie niezależne. Przed każdym z domków znajduje się murowany grill, meble ogrodowe oraz miejsce postojowe na dwa samochody. Do Państwa dyspozycji pozostaje teren o powierzchni 1 ha, plac zabaw dla dzieci, boisko do badmintona i piłki siatkowej, duża kryta altana przy której znajduje się miejsce na ognisko. Jako jedyni w okolicy dysponujemy ogrodzonym kortem tenisowym (sprzęt na wyposażeniu).
Na Państwa indywidualne życzenie udostępniamy:

  • 1 łóżeczko turystyczne
  • wanienkę,krzesełko
  • spacerówkę
  • żelazko
  • pomieszczenie do przechowania sprzętu narciarskiego, rowerów.

Domek z bali ogrzewany jest elektrycznie a domki murowane posiadają ogrzewanie centralne. Dodatkowo w każdym znajduję się kominek. Nieopodal obiektu restauracja- pizzeria z możliwością dostarczenia posiłku na miejsce a dla chwili relaksu bądź rodzinnego szaleństwa, czekają na Państwa Termy Cieplickie.

                                            W domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów.